FIM Aktuálně, Konference a přednášky 15. 11. 2023

Pozvánka na přednášku doktoranda FIM o rodném Pákistánu

Datum konání: 22. 11. 2023 17:00, Místo: Artičok, tř. Karla IV. 13, 500 02 HK

Samma Faiz Rasool, Ph.D

Dr. Samma Faiz Rasool pracuje jako vědecký pracovník na Katedře managementu Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové od února 2022. Absolvoval také postdoktorandské studium na Guangzhou University v Číně. Kromě toho získal doktorát v oboru Management na School of Management, Shanghai University v Číně. Ve svém výzkumu se zaměřuje na organizační chování, strategické řízení, řízení lidských zdrojů, projektové řízení, schopnosti informačních technologií a zelené inovace. Hojně publikuje v recenzovaných časopisech s nenulovým impakt faktorem, jako jsou Energy, Energy Policy, Journal of Knowledge Management, Environment and Sustainable Development a Journal of Cleaner Production. Dr. Samma je také editorem některých známých časopisů s nenulovým impakt faktorem, jako jsou Psychology Research and Behaviour Management, SAGE Open, Frontier in Psychology and  Sustainability. Je zkušený akademik a odborník, který má 12 letou praxi v oblastech průmyslu a akademické sféry.