FIM Studenti, Aktuálně 27. 8. 2019

Do nového semestru s novými praktickými projekty

Možnost řešit společně s firmou zajímavé úkoly, které přináší praxe, ale také zisk šesti kreditů nabízí studentům i letos předmět Praktický projekt.

Sportovní marketingová agentura JK ProSports studentům nabízí tyto pozice:

• Název pozice: Marketing a PR profesionálního sportovce na sociálních sítích - angličtina/francouzština/polština

Tvorba a překlad obsahu na sociální sítě profesionálních sportovců. Získání přehledu v oblasti obsahové marketingu. Podmínkou je základní orientace ve sportovním prostředí a minimální jazyková úroveň v anglickém jazyce B2 (ideální C1). Více informací získá student na sjednané schůzce.

• Název pozice: Marketing FC Hradec Králové - Správa systému CRM

Zadávání informací o vstupném po domácích zápasech, tvorba a zpracování dotazníků o spokojenosti, správa a třídění dat fanoušků, tvorba newsletterů a pozvánek na zápasy.

Studenti se mohou hlásit ZDE po kliknutí na "Přihlášení studenta (či akademika) a vstup do portálu".