FIM Studenti, Aktuálně 26. 9. 2019

Akademický senát FIM UHK hledá nové členy

Chcete se aktivně podílet na řízení Fakulty informatiky a managementu? Staňte se senátory za studentskou komoru Akademického senátu FIM UHK.

Milé studentky, milí studenti,

dovoluji si Vás oslovit jménem Akademického senátu FIM v souvislosti z blížícími se volbami do AS FIM. Prosím Vás o zvážení, jestli byste se nechtěli stát senátory. Jedná se o tříleté volební období 2019-2022, přihlásit se mohou i ti, kteří by měli studium ukončit před rokem 2022. AS FIM se obvykle schází nejméně čtyřikrát ročně, téměř vždy v úterý odpoledne kolem 13:30, schůze trvají asi 90 minut. Z případné výuky jste omluveni. Více informací o AS FIM najdete na webu.

Pokud byste měli chuť v senátu pracovat, vyplňte přihlášku, kterou najdete v příloze a odevzdejte ji do středy, 2. 10. 2019, buď mně (jaroslav.kacetl@uhk.cz), kancelář 418, 4. patro budovy FIM), nebo předsedkyni volební komise paní Ing. Eva Hamplové, Ph.D. (eva.hamplová@uhk.cz), kancelář 415, 4. patro budovy FIM).

Děkuji Vám a přeji hezký den.

Mgr. Jaroslav Kacetl, PhD.

předseda AS FIM

Katedra aplikované lingvistiky FIM UHK