10.04.2019

Akademici zapracovali na svých komunikativních dovednostech

Víkendový kurz vystupování, komunikativní dovednosti a hlasové průpravy absolvovalo začátkem dubna třicet akademických pracovníků Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové.

Studenti FIMky se tak mají na co těšit, čekají je přednášky ve vylepšeném podání.

Zúčastněné čekal v malebném resortu Darovanský Dvůr u Plzně zajímavý program, který vedli opravdoví mistři slova – herci Jan Přeučil, Roman Štolpa, Petra Špindlerová a Zbyšek Pantůček. Na programu se objevila například relaxační a dechová cvičení, výuka rétoriky, způsoby zpracování emocí, energie či trémy. Kromě verbálních cvičení čekalo účastníky i každodenní protažení formou ranní jógy.

„Kurz byl velmi intenzivní a energeticky celkem náročný. Nicméně přidaná hodnota je značná, a to jak v rovině odborné tak sociální. Školitelé byli příjemní a vstřícní, vždy panovala dobrá nálada. Na nic netlačili a snažili se o uvolněný průběh, což se jim dařilo. Výborně bylo vybrané prostředí, ve kterém celá akce probíhala“, hodnotí program jeden z akademiků docent Vladimír Bureš.

Více v Telegrafu.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 10.4.2019 15:51