FF Studenti, Věda a výzkum, Aktuálně, Konference a přednášky 2. 12. 2022

Naši studenti prezentovali na konferenci Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě 2022

Letos pořádali Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR, Národní knihovna ČR a Národní archiv již 23. ročník konference Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě.

Konference proběhla ve dnech 30. 11. - 1. 12. 2022 v konferenčním sále Národního archivu v Praze a naši dva studenti, Mgr. Barbora Borůvková a Bc. Tomáš Pechánek úspěšně prezentovali naši katedru s příspěvky zaměřenými na digitalizaci hmotných památek, které podléhají svému stáří, či dokonce již zcela zanikly.

Témata nejen našich studentů, která na konferenci zazněla, si můžete prohlédnout na tomto odkaze.

Báře i Tomášovi velice děkujeme za skvělou reprezentaci naší katedry a celé Filozofické fakulty!

Nabídka sekce: Katedra pomocných věd historických a archivnictví