Student Gaming Academy

Student Gaming Academy je spolkem převážně hráčů a příznivců gamingu. Pořádáme různorodé herní akce a LAN party jak na půdě univerzity, tak v soukromých prostorech Esportové baru Murloc, jehož jsme součástí. Stejně tak konáme eventy i pro veřejnost a dopomáháme utvářet doprovodné programy pro naši Univerzitu.

Historie Naše činnost Kontakt

Historie

Náš spolek vznikl na popud několika studentů, přičemž jsme se již při vzniku zařadili pod celorepublikový spolek ESA – Esport Student Association, který si klade za cíl vytvořit meziuniverzitní esportovou ligu pro studenty vysokých škol. Začali jsme představením se na Dni studentských příležitostí zimního semestru roku 2018. Za tu dobu jsme uspořádali několik LAN turnájků a to i o věcné ceny. Vyslali studenty UHK na Mistrovství České republiky v počítačových hrách. Uspořádali například doprovodný program pro Dny otevřených dveří UHK a dodnes tvoříme například herní kvízy v Esportovém baru Murloc. 

Naše činnost

Hlavní náplní našeho spolku tedy je sdružovat herní komunitu na univerzitní půdě, vysílání studentů na zajímavé akce herního ražení a popularizace esportu. Mimo jiné se pokoušíme tímto stylem i zviditelnit naši Univerzitu 

Kontakt 

Lubomír Mikuš

Předseda a zakladatel
mikuslu1@uhk.cz
ll.mikus@seznam.cz