PdF Studenti, Zahraničí 15. 8. 2019

Výběrové řízení na jednoměsíční jazykovo-kulturní stáž v Německu v zimním semestru 2019/2020

neuschwanstein-532850

Nabídka měsíční stáže na Katholische Universität Eichstätt pro studenty oborů s německým jazykem.

Oznamujeme studentům pedagogické fakulty, že bylo vyhlášeno výběrové řízení na měsíční stáž na partnerské instituci Katholische Universität Eichstätt v Německu v termínu 3. listopadu - 4. prosince 2019.

Obsahem stáže bude studium vybraných kurzů německého jazyka, zejména konverzace, gramatika, exkurze a doprovodné kulturní aktivity.

Stáž je vhodná pro studenty bakalářských a magisterských studijních oborů zaměřených na německý jazyk, tj. Učitelství německého jazyka, Německý jazyk se zaměřením na vzdělávání, Cizí jazyky pro cestovní ruch s německým jazykem.

Stáže se může účastnit student jakéhokoli ročníku, vč. prvního.

Vybraní účastníci obdrží stipendium ve výši 35 000,- Kč na pokrytí nákladů spojených s ubytováním, stravou, dopravou a pojištěním.

Zájemci zasílají vyplněnou přihlášku a motivační dopis na email: petra.noskova@uhk.cz  a zároveň vše odevzdají v listinné podobě do 30. září 2019 včetně.