PdF Absolventi 20. 9. 2019

Zvažujete, že si rozšíříte svou kvalifikaci?

Přinášíme základní přehled akreditovaných programů a kurzů celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty UHK.

Nabídka akreditovaných programů a kurzů celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové:

• tzv. pedagogické minimum (učitel SŠ, učitel odborného výcviku, vychovatel, pedagog volného času),
  • studium umožňující vyučovat další předměty na ZŠ, SŠ,
  • možnost rozšířit kvalifikaci pro jiný druh nebo stupeň školy,
  • studium v oblasti speciální pedagogiky,
  • rozšíření kvalifikace pro výkon specializovaných činností (výchovný poradce, metodik prevence sociálně patologických jevů),
  • studium pro ředitele škol a školských zařízení,
  • průběžné vzdělávání.

Nově plánujeme do naší nabídky zařadit také studium pro asistenty pedagoga.

Aktualizovanou nabídku programů a kurzů včetně bližších informací potřebných pro přihlášení naleznete cca od prosince na webových stránkách Centra celoživotního vzdělávání PdF UHK: www.uhk.cz/pdf/czv.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Mgr. Lenku Česákovou - tel.: 493 331 148, e-mail: lenka.cesakova@uhk.cz.

Pro zájemce o studium Univerzity třetího věku nabízíme přednáškové cykly, víceleté programy a roční kurzy různého zaměření. Nabídka Univerzity třetího věku je vyhlašována každoročně v květnu na: www.uhk.cz/cs/pedagogicka-fakulta/studium/celozivotni-vzdelavani/univerzita-tretiho-veku