FIM Zaměstnanci, Aktuálně 27. 5. 2019

Výběrové řízení na pozice akademických pracovníků a referenta/ku děkanátu FIM UHK

Děkan Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozice akademických pracovníků a referenta/ku děkanátu

Katedra rekreologie a cestovního ruchu
akademický pracovník pro oblast cestovního ruchu – úvazek 1,0 (popř. dle dohody)
Požadavky: Znalosti v oblasti techniky služeb a kulturního dědictví výhodou.

Katedra informatiky a kvantitativních metod

akademický pracovník pro oblast matematiky – úvazek 1,0 (popř. dle dohody)
Požadavky: Znalosti v oblasti matematické analýzy a lineární algebry.

akademický pracovník pro oblast statistiky – úvazek 1,0 (popř. dle dohody)

Požadavky: Znalosti v oblasti teorie pravděpodobnosti a statistických metod.

akademický pracovník pro oblast databázových systémů – úvazek 1,0 (popř. dle dohody)

Požadavky: Znalosti v oblasti návrhu databází a provozu databázových systémů. Znalost relačních databází, SQL, popř. NoSQL databází. Zkušenosti s prací v ORACLE/MS SQL server výhodou.

Požadavky na uchazeče/ky:
  • prof., doc., Ph.D. (popř. student doktorského studia)
  • publikační činnost v oboru
  • samostatná a týmová výzkumná práce
  • morální a občanská bezúhonnost
  • aktivní znalost anglického jazyka

Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019 popř. dle dohody

Děkan si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky včetně profesního životopisu, dokladů o VŠ vzdělání, dosažených akademicko-vědeckých titulech a hodnostech a přehledu dosavadních pedagogických a vědeckých činností zasílejte v obálce viditelně označení „Výběrové řízení FIM“ nejpozději do 20. 6. 2019 na adresu Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové – děkanát, Rokitanského 62, 50003 Hradec Králové 3.

Kvalifikační předpoklady : SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření výhodou)

Požadavky: znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook, Internet), aktivní znalost anglického jazyka psanou i mluvenou formou, dobré organizační schopnosti a dovednosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost ve vedení svěřené agendy, příjemné a reprezentativní vystupování, schopnost zvládat vysoké pracovní zatížení.

Předpokládaný nástup - srpen 2019 (případně dohodou)

Přihlášky včetně profesního životopisu zasílejte v obálce viditelně označené „Výběrové řízení FIM“ nejpozději do 20. 6. 2019 na adresu Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové – děkanát, Rokitanského 62, 50003 Hradec Králové 3.