Pozvánka na Noc vědců 2017
Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Stáhněte si průvodce prváka!
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    03.04.2017

Zahraniční návštěva na ÚSP

Na Ústavu sociální práce proběhly v minulém týdnu zajímavé přednášky docenta Vasky a dr. Čierne z Univerzity Komenského v Bratislavě.

Dne 30. 3. 2017 měli studenti Ústavu sociální práce možnost vyslechnout dvě zajímavé přednášky zahraničních hostů z Univerzity Komenského v Bratislavě.
    První přednáška doc. PhDr. Ladislava Vasky, PhD. se týkala významu supervize a autosupervize v práci sociálního pracovníka v kontextu vývojového modelu. Studenti měli v jejím rámci možnost aktivně reflektovat možnosti supervize v rámci vlastních odborných praxí, případně vlastní dobrovolnické činnosti.

Druhá přednáška PhDr. Martiny Čierne, PhD. byla zaměřená na hodnocení naplňování cílů strategie Evropa 2020 v oblasti zaměstnanosti ve vybraných zemích EU včetně České republiky a nabídla kromě jiného zajímavé srovnání vybraných vývojových ukazatelů z oblasti zaměstnanosti ve sledovaných zemích.

Mgr. Lucie Smutková, Ph.D.

Naposledy upraveno: Křížová Radana, 3.4.2017 13:46