Noc vědců 2018 se blíží
Pozvánka na mezinárodní konferenci
Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    21.09.2018 - 22.09.2018

XV. Hradecké dny sociální práce se blíží

Ve dnech 21. a 22. září 2018 se na půdě Univerzity Hradec Králové koná již tradiční mezinárodní vědecká konference XV. Hradecké dny sociální práce, kterou pořádá Ústav sociální práce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové.

XV. mezinárodní konference je zaměřena na téma:

Nové směry, trendy a inovace v sociální práci

Podrobný program konference a další potřebné informace naleznete na konfrenčních webových stránkách ZDE.

Konferenci slavnostně zahájí ministryně práce a sociálních věcí ČR Dipl.-Pol. Jana Maláčová MSc.

Hlavním řečníkem konference je pan dr. Malcolm J. Fisk z De Montfort University, Leicester (velká Británie), který v úvodu přednese příspěvek s názvem Supporting Health and Wellbeing: New Agendas for Social Work and Social Care (Podpora zdraví a pocity pohody: Nové programy pro sociální práci a sociální péči).

Svou účastí poctí konferenci i další významní hosté ze zahraničí. O mezinárodní úrovni konference svědčí účast odborníků z více než desítky zemí světa, mezi jinými např. hosté z Kolumbie, Jižní Korei, Taiwanu, Norska, Irska, Velké Británie či Portugalska.

Přihlašování pro účastníky bez příspěvku je otevřeno do 31. 8. 2018.
    Přihlašování přispěvatelů na konferenci je možné do 15. 8. 2018. Následně proběhne sdělení autorům o akceptaci příspěvku a zařazení do sekce.

Přihláška na celý program konference (21. - 22. 9. 2018). Konfereční poplatek činí 2.100 Kč.

Kompletní program se bude odehrávat v Objektu společné výuky (budova A) Univerzity Hradec Králové na adrese Hradecká 1227.

Organizátorem konference je Ústav sociální práce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

Doprovodný program pro veřejnost

Součástí bohatého doprovodného programu bude např. seminář Sdílená pěstounské péče – nová forma pomoci závislým matkám, konaný dne 21. září od 14 do 17 hodin. Účast na semináři je zdarma, přesto je nutné samostatné přihlášení.

Souběžně bude též probíhat mezinárodní konference nakladatelství LUMEN a mnoho dalšího.

Přihláška pouze na doprovodný seminář (21.9., 14-17 hod.).

O zpříjemnění konference se postará kavárna Láry Fáry. Účastníkům bude nabízet teplé i studené nápoje a malé občerstvení ve formě sladkých zákusků a slaných koláčků. Vše bude zdarma. Sympatickou zvláštností kavárny Láry Fáry je to, že v ní pracují lidé s mentálním postižením a duševním onemocněním. Na budově A ji najdete vedle auly v místnosti SM1.

Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Hradec Králové, včetně jeho případného zveřejnění. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Hradec Králové bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit své přání nebýt na záznamu zachycen. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.uhk.cz/gdpr.

Naposledy upraveno: Střítecká Veronika, 19.9.2018 10:4