Pozvánka na mezinárodní konferenci
Pozvánka na seminář o pěstounské péči
Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    21.09.2018 - 22.09.2018

XV. Hradecké dny sociální práce se blíží

Ve dnech 21. a 22. září 2018 se na půdě Univerzity Hradec Králové koná již tradiční mezinárodní vědecká konference XV. Hradecké dny sociální práce, kterou pořádá Ústav sociální práce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové.

XV. mezinárodní konference je zaměřena na téma:

Nové směry, trendy a inovace v sociální práci

Podrobný program konference a další potřebné informace naleznete na konfrenčních webových stránkách ZDE

Přihlašování pro účastníky bez příspěvku je otevřeno do 31. 8. 2018.
    Přihlašování přispěvatelů na konferenci je možné do 15. 8. 2018. Následně proběhne sdělení autorům o akceptaci příspěvku a zařazení do sekce.

Přihláška na celý program konference (21. - 22. 9. 2018). Konfereční poplatek činí 2.100 Kč.

Kompletní program se bude odehrávat v Objektu společné výuky (budova A) Univerzity Hradec Králové na adrese Hradecká 1227.

Organizátorem konference je Ústav sociální práce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

Doprovodný program pro veřejnost

Součástí bohatého doprovodného programu bude např. seminář Sdílená pěstounské péče – nová forma pomoci závislým matkám, konaný dne 21. září od 14 do 17 hodin. Účast na semináři je zdarma. přesto je nutné samostatné přihlášení. Souběžně bude též probíhat mezinárodní konference nakladatelství LUMEN a mnoho dalšího.

Přihláška pouze na doprovodný seminář (21.9., 14-17 hod.).

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 11.6.2018 16:41