Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    04.05.2018 - 10.06.2018

Výběrová řízení na pozice akademických pracovníků

Děkanka Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrová řízení na obsazení pozic dvou akademických pracovníků pro Ústav sociální práce FF UHK.

1) Akademický pracovník s úvazkem 1,0 pro Ústav sociální práce FF UHK se zaměřením na psychologii

Kvalifikační požadavky:

s titulem Ph.D. v oboru psychologie či příbuzných disciplín (případně těsně před dokončením Ph.D.)

zkušenosti s výukou a vědecko-výzkumnou činností v oblasti psychologie či v příbuzném oboru

jazykové znalosti a schopnost výuky v angličtině

Termín nástupu: 1. září 2018 (popř. pozdější dle dohody)

Bližší informace: Mgr. Jan Hloušek, Ph.D., e-mail: jan.hlousek@uhk.cz

Přihlášku doloženou profesním životopisem, kopiemi dokladů o dosažené kvalifikaci, přehledem publikační činnosti a vědeckých aktivit zasílejte e-mailem na sekretariát děkanky: monika.zemankova@uhk.cz, nebo písemně na adresu: Univerzita Hrade Králové, děkanka Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, do 10. června 2018.

2) Akademický pracovník s úvazkem 1,0 pro Ústav sociální práce FF UHK se zaměřením na výuku práva

Kvalifikační požadavky:

habilitace v oboru práva či příbuzném, nebo vysokoškolské vzdělání nejméně s titulem Ph.D. v oboru práva či příbuzných disciplín (případně těsně před dokončením Ph.D.)

zkušenosti s výukou a vědecko-výzkumnou činností v oblasti práva či v příbuzném oboru

jazykové znalosti a schopnost výuky v angličtině

Termín nástupu: 1. září 2018 (popř. pozdější dle dohody)

Bližší informace: Mgr. Jan Hloušek, Ph.D., e-mail: jan.hlousek@uhk.cz

Benefity pro nabízené pozice:

8 týdnů dovolené, e-stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní tarif, poukázky Flexi Pass.

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 4.5.2018 10:18