Pozvánka na Noc vědců 2017
Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Stáhněte si průvodce prváka!
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    01.09.2017 - 01.09.2027

Ústav sociální práce se stal součástí FF UHK

K 1. září 2017 došlo k transformaci Ústavu sociální práce UHK na Ústav sociální práce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové.

Naše fakulta se tak rozrostla o další pracoviště. Kromě nově začleněného ústavu sociální práce to jsou historický ústav, katedra archeologie, katedra archivnictví a pomocných věd historických, katedra filozofie a společenských věd, katedra politologie, katedra sociologie a centrum jazykové přípravy.

Studium budoucích sociálních pracovníků však tímto nebude nikterak dotčeno.

ÚSP v současnosti vzdělává přibližně 400 studentů prezenční i kombinované formy. Nabízí bakalářské studijní obory Sociální práce, Sociální práce s osobami se sníženou soběstačností a Sociální práce ve veřejné správě. Vyučuje také bakalářský obor Sociální a charitativní práce. Navazující magisterské studium oboru Sociální práce lze navíc studovat i v anglickém jazyce.

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 1.9.2017 10:25