23. listopad patří na FFildě veřejnosti a uchazečům o studium
Neotáčejte se zády k lidem bez domova!
Přijďte fandit do pardubické arény!
Doufoukni si mozek
Pořiď si FFree index FF UHK
Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
    02.11.2018 - 17.05.2019

Uchazeči o studium POZOR! Usnadněte si cestu na FF UHK a pořiďte si svůj FFree index.

Láká tě studium na FFildě? Sbírej body k přijímačkám už teď a buď v předstihu.

Pro středoškoláky máme FFintu, jak být při přijímacích zkouškách víc v klidu. Pořiď si svůj FFree index FFrekventanta FF UHK a sbírej body už teď.

Jak na to?

Zaregistruj se na fakultním portálu pro uchazeče o studium na FF UHK a sleduj Kalendář akcí. Vyber si tu, která tě bude zajímat, a doraz na ni. Při příchodu se nezapomeň zapsat na docházkovou listinu a my tvou účast odměníme prvními kredity do „vysokoškolského“ FFree indexu.

Zisk kreditů pak proměníme v bonus při přijímacích zkouškách na bakalářské obory na FF UHK!

V akademickém roce 2018/2019 bude možné sbírat kredity do FFree indexu do 17. května 2019.

Naposledy upraveno: Střítecká Veronika, 2.11.2018 10:10