Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    01.03.2015 - 06.08.2015

Studentky kombinovaného studia sociální práce se zapojily do mezinárodního projektu

Studentky kombinované formy magisterského studia sociální práce se zapojily do mezinárodního projektu "Cross-European Blended Learning of Part-time Students"

Mezinárodní projekt byl zahájen v dubnu loňského roku a jeho součástí je vytvoření společné platformy, v rámci které by se mohli studenti kombinovaných studií zapojovat do mezinárodní spolupráce, která je v současné době dostupná především pro studenty prezenčního studia.

V rámci tohoto projektu proběhla ve dnech 23. - 27. 2. 2015 v Rumunském Petrosani konference, na které studenti ze zapojených univerzit prezentovali výsledky svých výzkumných projektů.

Do projektu je v současné době zapojeno těchto 6 univerzit:
    University of Petrosani, Romania, Faculty of Sciences, Social Work Specialization
    University of Ljubljana, Faculty of Social Work
    ISCTE – University Institute of Lisbon, School of Sociology and Public Policy