Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Maskot ÚSP
Široká nabídka odborných studentských praxí v Česku i v zahraničí
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    14.12.2016

Konference v Rumunsku

Akademičtí pracovníci Ústavu sociální práce se ve dnech 17. až 19. listopadu 2016 zúčastnili mezinárodní konference CEE LUMEN MEPDEV2016 v rumunském městě Tagoviste.

Velký ohlas sklidil PhDr. Martin Smutek Ph. D. se svým úvodním plenárním příspěvkem na téma robotizace sociální práce. Konference se aktivně zúčastnili dr. Kappl, dr. Štech, ing. Válek a dr. Květenská. Řada dalších vyučujících se podílela spoluprací na prezentovaných příspěvcích.
    Díky Ing. Válkovi je výsledkem návštěvy smlouva o spolupráci Univerzity Hradec Králové s vědeckým nakladatelstvím Editura LUMEN a po novém roce započnou jednání o Erasmu pro učitele a studenty s Univerzitou Vallahia v Targovisti. Produktivní spolupráce s Ing. Válka s Editura LUMEN byla také na závěrečném plenárním zasedání konference oceněna uznáním „Excellency Diploma“.

PhDr. Daniela Květenská, Ph.D.

IMG_3387 IMG_3394 IMG_3407 IMG_3441 IMG_3480

Naposledy upraveno: Křížová Radana, 14.12.2016 15:7