Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Maskot ÚSP
Široká nabídka odborných studentských praxí v Česku i v zahraničí
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    01.03.2015 - 06.04.2015

Jmenování nové ředitelky Ústavu sociální práce do funkce

Do funkce ředitelky Ústavu sociální práce byla 1. března 2015 slavnostně uvedena Mgr. Zuzana Truhlářová, Ph.D. Nejvyšší post univerzitního ústavu bude zastávat příští tři roky.

Mgr. Zuzana Truhlářová, Ph.D., je akademickou pracovnicí v oboru sociální práce a v předchozím období byla zástupkyní ředitele Ústavu sociální práce UHK pro studium. Ve své ředitelské funkci se zaměří na další budovaní nejmladší univerzitní součásti z pohledu výuky, výzkumu i mezinárodních kontaktů. "Prvním krokem bude reakreditace bakalářský studií a hned potom se zaměříme na akreditaci doktorského studia nezbytného k transformaci ústavu v řádnou fakultu univerzity. Z hlediska odbornosti se budeme zabývat péčí o osoby se sníženou soběstačností, náhradním mateřstvím z pohledu práva, syndromem vyhoření, sociální prací s ohroženou mládeží či hodnocením sociálních služeb,“ uvedla k perspektivám svého pracoviště nastupující ředitelka Zuzana Truhlářová.

Naposledy upraveno: Hloušek Jan, 6.5.2015 8:56