Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Stáhněte si průvodce prváka!
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
Akreditovaný kurz MPSV "Jednání s klientem v obtížných situacích"
Zajímavé přednášky na ÚSP
    15.04.2015 - 15.04.2015

Jeden rok s Fulbrightem

Pozvánka na diskusi z tematického cyklu o studentské mobilitě a stipendijních univerzitních programech, která nese název: JEDEN ROK S FULBRIGHTEM.

Tato diskuse se bude konat ve spolupráci s Fulbrightovou komisí dne 22. dubna od 17:30 v Českém centru Praha, Rytířská 31. Vstup na akci je zdarma.
    Událost na FB najdete zde: https://www.facebook.com/events/1415514695424599/

Prosíme o potvrzení účasti na email: rsvp-strategie@czech.cz

Více o akci:
    Diskutovat se bude o stipendiích Fulbrightovy komise, dále o dokumentu České televize JEDEN ROK S FULBRIGHTEM a především pak o tom,  jak samotné stipendisty pobyt v USA ovlivnil.
    Účast v diskusi přislíbili Andrea Beláňová, Jitka Klimešová, David Ondráčka, Helena Reichlová, Kateřina Váňová a Martin Vraný. Za produkční tým se diskuse zúčastní Veronika Finková z produkční společnosti FILM&ROLL a Martina Šantavá z České televize. Chybět nebudou ani zástupci Komise J. Williama Fulbrighta.

Naposledy upraveno: Hloušek Jan, 6.5.2015 8:53