Chceš jít na Ústav sociální práce? Deadline přihlášek je 31. března.
Studijní výjezdy do zahraničí!
Hurá do světa!
Studentský ples UHK 2019
Pořiď si FFree index FF UHK
Jižní Korea Sangmyung University - výměnný pobyt
Budova E - sídlo Ústavu sociální práce
    15.04.2015 - 15.04.2015

Jeden rok s Fulbrightem

Pozvánka na diskusi z tematického cyklu o studentské mobilitě a stipendijních univerzitních programech, která nese název: JEDEN ROK S FULBRIGHTEM.

Tato diskuse se bude konat ve spolupráci s Fulbrightovou komisí dne 22. dubna od 17:30 v Českém centru Praha, Rytířská 31. Vstup na akci je zdarma.
    Událost na FB najdete zde: https://www.facebook.com/events/1415514695424599/

Prosíme o potvrzení účasti na email: rsvp-strategie@czech.cz

Více o akci:
    Diskutovat se bude o stipendiích Fulbrightovy komise, dále o dokumentu České televize JEDEN ROK S FULBRIGHTEM a především pak o tom,  jak samotné stipendisty pobyt v USA ovlivnil.
    Účast v diskusi přislíbili Andrea Beláňová, Jitka Klimešová, David Ondráčka, Helena Reichlová, Kateřina Váňová a Martin Vraný. Za produkční tým se diskuse zúčastní Veronika Finková z produkční společnosti FILM&ROLL a Martina Šantavá z České televize. Chybět nebudou ani zástupci Komise J. Williama Fulbrighta.

Naposledy upraveno: Hloušek Jan, 6.5.2015 8:53