Co Vás zajímá?
Dofoukni si mozek vědomostmi! U nás ho nahustíš nejlíp.
UHK International Day | 21. 11. 2018
5. univerzitní hokejové derby: UHK vs. UPCE | 13. 12. 2018
Univerzitní knihovna zrealizovala záměr v oblasti nákupu e-knih
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
Pozvánka
Pozvání
POSLEDNÍ MOŽNOST V AKADEMICKÉM ROCE 2018/19!
Uchazeči, dofoukni si mozek u nás!
Soutěž
Pedagogické dny 2019
Spojte se s námi!
  26.04.2015

  Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové partnerem utkání Hradeckých lvic

  Hradecký basketbalový klub Sokol Hradec Králové, který vystupuje pod značkou Hradecké lvice, se v letošním ročníku nejvyšší basketbalové soutěže žen po skvělé sezóně probojoval až do finále.

  Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové se stala partnerem druhého utkání finálové série, kterou lvice odehrály proti týmu USK Praha (úřadujícímu nejlepšímu týmu Evropy) v neděli 26. dubna 2015 v 18.30 hodin v hale Sokola na Eliščině nábřeží v Hradci Králové. Více informací o utkání naleznete na stránkách Hradeckých lvic.

  Pedagogická fakulta ctí úspěch Hradeckých lvic a jako silný hráč na poli vzdělávání velmi ráda propojuje své aktivity s mimořádně silným hráčem v oblasti sportu v České republice. Není nezajímavé, že mnoho hráček z týmu lvic studuje, nebo studovalo obory právě Pedagogické fakulty UHK. Například Michaela Stará studuje učitelství pro první stupeň základních škol s výborným prospěchem a téměř žádnými absencemi, což je u profesionální hráčky vrcholového sportu velmi pozitivní zpráva. Mezi absolventy naší fakulty patří například Klára Pochobradská, Klára Rosenbaumová a Kateřina Zavázalová.
   
  Více informací: Václav Víška: 777 181 221


 • Více z Tiskove-zpravy

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 27.4.2015 11:53