Noc vědců | 5. října 2018 | kampus UHK
JobStart | 16. října 2018 | budova A
Knižní veletrh | 2. října 2018 | budova A
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
    14.04.2015

Hradečtí přírodovědci zvou do Science Café

Vědci sdružení kolem Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové zvou po tříleté odmlce opět do Science Café! Popularizační setkávání obnovují pod hlavičkou Spolku královéhradeckých přírodovědců.

Prvním hostem vědecké kavárny bude v úterý 14. dubna 2015 profesor Jiří Patočka, dlouholetý pracovník Katedry toxikologie někdejší Vojenské lékařské akademie, který nyní působí na Jihočeské univerzitě. Profesor Patočka je přírodovědcem, který se celý profesní život zabývá toxikologií různorodých přírodních i uměle vytvořených toxinů, je spoluautorem knih Doba jedová a Doba jedová II, provozuje server http://www.toxicology.cz/ a působí jako popularizátor přírodních věd.

V Science Café vystoupí s tématem Jedy a nebezpečné chemické látky v našem životě. Všem zájemcům se vědecké setkání otevírá v úterý 14. dubna 2015 v café a music baru Náplavka na Smetanově nábřeží v Hradci Králové v 18 hodin.

Kontakt:
    doc. PharmDr. Kamil Musílek, Ph.D.
    t: +420 493 331 167
    e: kamil.musilek@uhk.cz