Dofoukni si mozek vědomostmi! U nás ho nahustíš nejlíp.
UHK International Day | 21. 11. 2018
Udělení čestného doktorátu Ing. Janu Petrofovi | 28. 11. 2018
5. univerzitní hokejové derby: UHK vs. UPCE | 13. 12. 2018
Univerzitní knihovna zrealizovala záměr v oblasti nákupu e-knih
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
    02.02.2016

HED 2016: Hradecké ekonomické dny lákají kvalitní ekonomy i manažery

Na akademickou půdu Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové do areálu Na Soutoku se sjedou 2. a 3. února 2016 odborníci z České republiky, Slovenska i Polska na mezinárodní konferenci Hradecké ekonomické dny, aby besedovali o aktuálních ekonomických otázkách.

Cílem a záměrem konference se čtrnáctiletou historií je prezentace výsledků vědeckovýzkumné činnosti v oblasti ekonomie, podnikové ekonomiky, managementu, cestovního ruchu a matematických modelů v ekonomii a vytvoření pravidelné platformy pro setkávání odborníků blízkých oborů. „Setkání účastníků napomáhá navazování osobních kontaktů důležitých pro předkládání společných výzkumných projektů. Program pak dává prostor pro prezentaci i publikování mladých pedagogů. To vše splňuje i letošní ročník konference,“ říká dr. Jaroslava Dittrichová, vedoucí katedry ekonomie a členka organizačního a programového výboru konference.

O tom, že si konference během svého dynamického vývoje vybudovala vysokou důvěru u odborné veřejnosti, svědčí i to, že byl její sborník v minulých letech zařazen do databáze CPCI (Conference Proceedings Citation Index) na Web of Science.

A co si nenechat ujít z nabitého programu? Dr. Dittrichová má svůj tip z dopoledního programu úvodního dne: „Určitě doporučuji vystoupení Ing. Jiřího Rusnoka, člena bankovní rady ČNB a jeho přednášku s názvem AKTUÁLNÍ OTÁZKY MĚNOVÉ POLITIKY, PŘÍPAD ČNB. Se zájmem také očekávám příspěvek Mgr. Jiřího Štěpána z Technologického centra Hradec Králové JAK ROZVÍJET STARTUP? ANEB JAK VÁM POMŮŽE Technologické centrum Hradec Králové. Prof. Kamil Kuča z Univerzity Hradec Králové účastníky konference seznámí s problematikou ZALOŽENÍ A ŘÍZENÍ EXCELENTNÍHO VĚDECKÉHO PRACOVIŠTĚ.“

Další informace na stránkách konference: http://fim.uhk.cz/hed/

• Více z Tiskove-zpravy

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 1.2.2016 14:43