Co Vás zajímá?
2. kolo přijímacích zkoušek se blíží!
Stáhněte si elektronickou verzi nového Zpravodaje UHK
Letní škola pro zahraniční studenty
VIDEO: Připomeňte si letošní ročník Akademik runu
Literární cena Miroslava Ivanova byla udělena dvěma docentům UHK
Ministr zahraničních věcí navštívil UHK

AIESEC

AIESEC Hradec Králové

Láká Tě mezinárodní prostředí, chceš poznat nové lidi, získat pracovní zkušenosti a ještě si u toho užít spoustu legrace? Pak jsme tady přesně pro Tebe! Jsme lokální pobočkou celosvětové studentské organizace, která ve 126 zemích spojuje mladé lidi, které pojí zájem o věci kolem nich a vychovává z nich zodpovědnou budoucí generaci.

Díky AIESEC můžeš spojit příjemné s užitečným. Během studia můžeš zjistit, jak naučená teorie funguje v praxi a navíc si u toho užít zábavu se svými spolužáky, cestovat na konference i za prací do zahraničí a být v každodenním kontaktu s lidmi z celého světa.

 


Členství

Kde jinde si můžeš vyzkoušet během studia práci v týmu ve spojení se zkušenostmi např. s marketingem, prodejem ve firemní sféře, anebo s organizací projektů. Máš také možnost vést vlastní tým, zorganizovat svůj vlastní projekt nebo dokonce vést celou pobočku a díky tomu na vlastní kůži poznat, v čem spočívá management. Taková zkušenost je na trhu práce k nezaplacení.

Po celou dobu v AIESEC se Ti navíc dostává neustálého vzdělávání, jak od našich zkušených členů, tak ze strany předních firemních partnerů jako jsou např. Coca-Cola, ČSOB, Unilever a spoustu dalších.

Přihlášku ke členství najdeš zde nebo se ozvi na email clenstvihk@aiesec.cz.

Zahraniční stáže

Uvědomuješ si, jak důležité jsou dnes zahraniční zkušenosti? Pak s námi vyjeď na stáž!

Ať studuješ management, pedagogiku nebo humanitní vědy – u nás si najde své téměř každý. K dispozici máme širokou databází obsahující dobrovolnické či profesní stáže ve 126 zemích světa.

Akce AIESEC na UHK

Slyšel/a jsi o akcích jako Den studentských příležitostí, Mezinárodní den na UHK, Vánoční setkání UHK či o cestovatelských večerech SEM&TAM nebo AIESEC Academy? To je jen část z akcí, které během každého semestru pořádáme a na kterých tě rádi uvidime. Chtělo by se ti, podílet se na organizaci podobných akcích? Dej nám vědět a přidej se k našemu Event Management týmu.

Zaujalo tě něco z toho co děláme? Neváhej se nám ozvat a nebo doraž v úterý od 19.00 na A3 (budova A, Hradecká 1227), kde míváme pravidelné setkání naší pobočky.

Kontakty:
web: aiesec.cz/hradec-kralove
facebook: AIESEC_Hradec Králové
mail: hradec.kralove@aiesec.cz
chci se stát členem: lenka.matejkova@aiesec.cz
chci jet na stáž: katerina.bedliva@aiesec.cz

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 23.2.2016 14:57