Noc vědců se letos ponese ve znamení mobility
UHK se připojuje k protestnímu „Týdnu pro vzdělanost“
UHK International Day představí možnosti studia v zahraničí
XXI. ročník Týdne knihoven se koná již 5. října
Stáhni si elektronickou verzi Průvodce prváka po UHK
Staň se fanouškem UHK na Facebooku a nic ti neuteče!
Stáhněte si elektronickou verzi nového Zpravodaje UHK

Správní rada

Správní rada je samosprávným orgánem veřejné vysoké školy. Její poslání a kompetence jsou určeny zákonem o vysokých školách. Členy správní rady veřejné vysoké školy po projednání s rektorem jmenuje a odvolává ministr tak, aby v ní byli přiměřeně zastoupeni zejména představitelé veřejného života, územní samosprávy a státní správy. Agenda správní rady se týká zejména projednání právních úkonů vysoké školy stanovených zákonem, hodnocení výsledků činnosti vysoké školy a klíčových strategických dokumentů. Správní rada veřejné vysoké školy dává podněty a vyjadřuje stanoviska k činnosti veřejné vysoké školy, která zveřejňuje.
předseda
  • Ing. Oldřich Vlasák - ředitel Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s.
členové
  • Ing. Václav Albrecht, LL.M. - ředitel České národní banky v Hradci Králové
  • Mgr. Zuzana Ceralová-Petrofová - prezidentka společnosti Petrof, spol. s r.o.
  • MUDr. Zdeněk Fink - primátor Statutárního města Hradec Králové
  • doc. MUDr. Leoš Heger, CSc. - poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky
  • Mgr. Martin Horák - ředitel sekce Krajské pobočky Úřadu práce České republiky v Hradci Králové
  • František Kinský - starosta města Kostelec nad Orlicí
  • Ing. Miroslav Procházka, Ph.D. - předseda představenstva - Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s.
  • doc. Ing. Iva Ritschelová, CSc. - předsedkyně českého statistického úřadu
  • Mons. Josef Socha - generální vikář, Biskupství královéhradecké
  • Ing. Josef Středa - ředitel regionálního obchodního centra, AutoCont CZ a.s.
  • doc. Ing. Zdeněk Trojan, CSc. - předseda českého výboru Evropské federace národních inženýrských asociací

VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
20. 11. 2015
Interní dokumenty
20. 11. 2015

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Došková Soňa, 21.4.2017 16:32