2. kolo přijímacích zkoušek se blíží!
Stáhněte si elektronickou verzi nového Zpravodaje UHK
Letní škola pro zahraniční studenty
VIDEO: Připomeňte si letošní ročník Akademik runu
Literární cena Miroslava Ivanova byla udělena dvěma docentům UHK
Ministr zahraničních věcí navštívil UHK

Správní rada

Správní rada je samosprávným orgánem veřejné vysoké školy. Její poslání a kompetence jsou určeny zákonem o vysokých školách. Členy správní rady veřejné vysoké školy po projednání s rektorem jmenuje a odvolává ministr tak, aby v ní byli přiměřeně zastoupeni zejména představitelé veřejného života, územní samosprávy a státní správy. Agenda správní rady se týká zejména projednání právních úkonů vysoké školy stanovených zákonem, hodnocení výsledků činnosti vysoké školy a klíčových strategických dokumentů. Správní rada veřejné vysoké školy dává podněty a vyjadřuje stanoviska k činnosti veřejné vysoké školy, která zveřejňuje.
předseda
  • Ing. Oldřich Vlasák - ředitel Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s.
členové
  • Ing. Václav Albrecht, LL.M. - ředitel České národní banky v Hradci Králové
  • Mgr. Zuzana Ceralová-Petrofová - prezidentka společnosti Petrof, spol. s r.o.
  • MUDr. Zdeněk Fink - primátor Statutárního města Hradec Králové
  • doc. MUDr. Leoš Heger, CSc. - poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky
  • Mgr. Martin Horák - ředitel sekce Krajské pobočky Úřadu práce České republiky v Hradci Králové
  • František Kinský - starosta města Kostelec nad Orlicí
  • Ing. Miroslav Procházka, Ph.D. - předseda představenstva - Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s.
  • doc. Ing. Iva Ritschelová, CSc. - předsedkyně českého statistického úřadu
  • Mons. Josef Socha - generální vikář, Biskupství královéhradecké
  • Ing. Josef Středa - ředitel regionálního obchodního centra, AutoCont CZ a.s.
  • doc. Ing. Zdeněk Trojan, CSc. - předseda českého výboru Evropské federace národních inženýrských asociací

VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
20. 11. 2015
Interní dokumenty
20. 11. 2015

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Došková Soňa, 21.4.2017 16:32