Co Vás zajímá?
Ujel ti vlak? Nevadí!
Bizár | Short skin | 28. března v 18:00 | VSTUPNÉ ZDARMA
Zachraň město s UHK! Přihlas se do akce Do školy na kole
Přijďte si v sobotu 7. dubna zaběhnout Safariběh ČSOB do Dvora Králové
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Univerzitní knihovna nabízí školení v oblasti databází
UHK bude v září 2018 pořádat prestižní mezinárodní vědeckou konferenci
Staň se fanouškem UHK na Facebooku a nic ti neuteče!
  16.05.2018 - 17.05.2018

  Zlepši svět za 3 minuty

  Hledáme studenty UHK všech forem a oborů studia s myšlenkou, která má sílu bořit stěny a bariéry v současné společnosti. Máte nápad, jak vyřešit nějaký z celosvětových problémů? Konference Falling Walls je vaší jedinečnou příležitostí, jak se o něj podělit s publikem, které poslouchá a má vliv. Nebude to ale jednoduché.

  Každý z přihlášených řečníků má totiž jen tři minuty na to, aby se svou myšlenkou seznámil ostatní účastníky. Vše bedlivě sleduje odborná porota, která na závěr vybere v každé z účastnických zemí pouze jednoho postupujícího. Vítěz toho českého kola pak bude zastupovat Českou republiku na konferenci v Berlíně, která se pravidelně organizuje v předvečer výročí pádu Berlínské zdi (8. -9. listopad 2018).
   
  Národní kolo Falling Walls v Česku proběhne 16. 5. 2018 v Brně ve vědeckém centru Vida! Celá konference je zaměřena širokospektrálně a prezentována myšlenka se tak může týkat skutečně čehokoliv. Komunikačním jazykem je angličtina.
   
  Bude mít na soutěžní konferenci i Univerzita Hradec Králové svého zástupce, který má myšlenku s potenciálem bořit společenské překážky a bariéry?
   
  Krátký sestřih z průběhu minulého ročníku naleznete zde.

  Pro víc detailů, informací a registraci, která je zdarma, kontaktujte tiskového mluvčího UHK, Jakuba Nováka, na emailové adrese jakub.novak@uhk.cz
   


 • Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Novák Jakub, 12.2.2018 12:42