Noc vědců | 5. října 2018 | kampus UHK
JobStart | 16. října 2018 | budova A
Knižní veletrh | 2. října 2018 | budova A
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
    03.09.2013

Zavzpomínejte s absolventy a legendární kapelou na 80. léta!

Přijďte na zářijový Den univerzity Hradec Králové a koncert Marsyas!

Den univerzity Hradec Králové se nezadržitelně blíží. Velmi nevšední program je přichystán pro všechny, kteří v sobotu 14. září 2013 navštíví tuto akci uspořádanou pro absolventy, ale i širokou veřejnost. Je to vůbec poprvé v historii této vysoké školy, kdy budou mít absolventi možnost se oficiálně sejít s bývalými kolegy a učiteli na své „alma mater“ a zavzpomínat na dobu studií a město Hradec Králové. Nejen pro ně, ale i pro veřejnost bude připraven pestrý kulturní a zážitkový program přímo na akademické půdě. Jedním z velkých lákadel je i legendární folkrocková kapela Marsyas, která v letošním roce slaví kulaté jubileum. Ke 40. výročí chystá pro fanoušky podzimní sérii koncertů plných nesmrtelných písní z celé historie skupiny. V rámci královéhradeckého vystoupení proběhne i upoutávka na nový film o Zuzaně Michnové, který nyní běží v kinech. Více informací o kapele Marsyas naleznete v přiložené tiskové zprávě.

• Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Administrátor webového portálu, 3.12.2014 19:58