Letos hrajeme doma, tak neváhej a přijď podpořit výběr UHK
Udělej si jasno v tom, kam chceš zamířit po střední!
Velcí i malí si vyzkouší čertovské experimenty!
Přijďte si popovídat s rektorem UHK a přispět na dobrou věc
Staň se fanouškem UHK na Facebooku a nic ti neuteče!
    16.05.2017

UHK nejaktivnější školou v soutěži "Ideální banka 21. století"

Přečtěte si článek o naší studentce Lucie Vápeníkové a o dalších pracích studentů UHK i jiných středních a vysokých škol! Jsme na Vás pyšní a děkujeme!

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů od těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. 76. místo získala studentka Lucie Vápeníková z UHK.
    Lucie Vápeníková je studentkou Univerzity Hradec Králové. Tato vysoká škola je bezkonkurenčně nejaktivnější školou v letošním ročníku soutěže s největším počtem přihlášených studentů. Univerzitě tak za její aktivitu a zájem o vysokou kvalitu a význam soutěže vřele děkujeme. Lucka se věnuje službám ideální banky z pohledu moderních technologií, zejména internetového bankovnictví a mobilnímu bankovnictví. Lucka má určitě pravdu, že budoucnost bankovních služeb jde ruku v ruce s inovacemi a moderními technlogiemi.

Celý článek k přečtění zde.

• Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Vernerová Tereza, 17.5.2017 10:30