30. května 2018 | 17:00 | Mediální studovna Univerzitní knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Univerzitní knihovna nabízí školení v oblasti databází
UHK bude v září 2018 pořádat prestižní mezinárodní vědeckou konferenci
    23.01.2018 - 25.01.2018

UHK na evropském veletrhu vysokých škol Gaudeamus 2018

Úderem dnešní deváté hodiny dopolední startuje na pražském výstavišti v Letňanech Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2018, na kterém samozřejmě nechybí ani zástupci Univerzity Hradec Králové. Přehlídka tu potrvá až do čtvrtečního odpoledne.

Nestihli jste navštívit naše Dny otevřených dveří? Udělejte si výlet do Prahy, kde se s nabídkou více než 150 studijních oborů na čtyřech fakultách UHK podrobně seznámíte. Vedle možností studia v Hradci Králové se dozvíte víc i o příležitostech výjezdů do zahraničí, nebo vám nabídneme placenou stáž ve spřátelené zahraniční organizaci naší univerzity.

Po celou dobu konání akce vám budou na letňanském výstavišti k dispozici jak zaměstnanci Univerzity Hradec Králové, tak samotní studenti ze součástí UHK. Spektrum otázek tak může být opravdu široké a nemusíte se bát, že byste na ně nedostali odpověď. Pokud se do Prahy nedostanete, nebojte se kdykoliv obrátit na studijní oddělení jednotlivých fakult, kde se také dozvíte vše potřebné o studijních oborech.

Univerzita Hradec Králové se těší na viděnou na pražském výstavišti v Letňanech dnes a zítra od 8:00 do 16:00 a ve čtvrtek od 8:00 do 15:00.

• Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Tuček Vojtěch, 22.1.2018 19:7