20.10.2014 - 20.10.2014

Studentský klub Gusta slaví své druhé narozeniny

Studentský klub Gusta při středisku Poradenského centra Augustin se snaží o osvětu tématu vysokoškolských studentů se specifickými potřebami a v příštích dnech oslaví dva roky své existence.

Za tu dobu stihli uspořádat mj. několik koncertů, soutěží, zážitkových sebepoznávacích kurzů a osvětových akcí. Studenti UHK tak například v minulém školním roce přivítali v rámci přednášky Piece of my life frontmana kapely Monkey Business Matěje Rupperta, který si získal publikum svým zábavným vyprávěním o životě s ADHD a specifickými poruchami učení, nebo se mohli zúčastnit mini konference s názvem Never give up, you can o cestování jedinců nejen s handicapem, v rámci které vystoupil již podruhé na akademické půdě zpěvák kapely Wohnout Matěj Homola.

Své druhé narozeniny oslavil Gusta taktéž stylově, akustickým živým koncertem kapely IMODIUM s exkluzivní ukázkou uměleckého tlumočení písničky Valerie do znakového jazyka. Koncert se konal v pondělí 20. října 2014 od 17.30 v přeplněné aule Objektu společné výuky (budova A).

I v následujícím akademickém roce bude možné se s Gustou na Univerzitě Hradec Králové setkat během celé řady atraktivních akcí, o kterých se můžete více dozvědět na Facebooku klubu (Studentský klub při středisku Augustin) a na Instagramu (gusta_studentsky_klub).

• Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 8.7.2015 22:22