2. kolo přijímacích zkoušek se blíží!
Stáhněte si elektronickou verzi nového Zpravodaje UHK
Letní škola pro zahraniční studenty
VIDEO: Připomeňte si letošní ročník Akademik runu
Literární cena Miroslava Ivanova byla udělena dvěma docentům UHK
Ministr zahraničních věcí navštívil UHK
    30.06.2017

Spolupráce UHK s KRNAPEM nadále úspěšně pokračuje

Zástupci Univerzity Hradec Králové se třetí červnový týden sešli ve Vrchlabí s vedoucími členy KRNAPu. Obě strany se dohodly na pokračování vzájemné spolupráce, která se dosud týkala především zpracovávání závěrečných prací studentů Přírodovědecké fakulty a Fakulty informatiky a managementu UHK.

Ze strany KRNAPu došlo k návrhu rozšíření okruhu témat, kterým by se mohly věnovat i zbylé dvě fakulty UHK (historická témata, bádání v archivu, socioekonomická témata apod.) Mimo jiné byly projednány možnosti spolupráce na výzkumných projektech, zpracování společenskovědních témat na FIM, FF a PdF, možnosti předávání zpracovaných závěrečných prací do knihovny KRNAPu a využití online katalogu této knihovny, účast studentů UHK na konferenci MORUŠKA 2017, která je platformou pro spolupráci mezi vysokoškolskými studenty a výzkumníky. Obě instituce se shodly i na možnostech společných propagačních a PR akcí.

Ing. Zuzana Boučková
    tajemnice pro vnější vztahy UHK
    tisková mluvčí UHK

Foto: Účastníci setkání jednání o budoucí spolupráci UHK a KRNAPu.

• Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Tuček Vojtěch, 1.7.2017 16:5