18.11.2016

Společenský večer Univerzity Hradec Králové 2016

V polovině listopadu si většina vysokých škol připomíná události let 1939 a 1989. Vzhledem k tomu, že královéhradecké Kongresové centrum Aldis bylo v úterý 15. listopadu zcela zaplněné, ani Univerzita Hradec Králové není v tomto výjimkou.

Zaměstnanci univerzity, studenti, přední představitelé města a kraje a přátelé univerzity si zde již po deváté připomenuli sváteční den s datem 17. listopadu. V první části večera byli divákům představeni aktuální nejúspěšnější studenti univerzity, kteří přispěli k šíření jejího dobrého jména nejen v naší republice, ale také v zahraničí. V druhé, kulturní části slavnostního večera si pak poslechli koncert Lenky Filipové se smyčcovým oktetem Brno Strings.

V rámci doprovodného programu se všichni mohli potěšit jazzovými a swingovými melodiemi v podání zástupců Hudební katedry Pedagogické fakulty nebo zakoupit originální výtvarná díla studentů Katedry výtvarné kultury a textilní tvorby Pedagogické fakulty.

Ocenění rektora Univerzity Hradec Králové získali:
    studentka Přírodovědecké fakulty Mgr. Martina Benáková
    studentka Filozofické fakulty Bc. Kateřina Doležalová
    studentka Pedagogické fakulty Bc. Veronika Dubnová
    studentka Fakulty informatiky a managementu Bc. Kateřina Frončková
    student Filozofické fakulty Bc. Matouš Holas
    studentka Pedagogické fakulty Agáta Jansová
    absolventka Přírodovědecké fakulty Mgr. Ivana Matoušová
    absolventka Fakulty informatiky a managementu Bc. Andrea Nosková
    student Pedagogické fakulty Marek Šotola
    studentka Ústavu sociální práce Bc. Veronika Švábová

Všem oceněným studentům Univerzity Hradec Králové gratulujeme! Kompletní fotogalerii najdete na naší facebookové stránce.

Ing. Zuzana Boučková
    tajemnice pro vnější vztahy UHK