Letos hrajeme doma, tak neváhej a přijď podpořit výběr UHK
Udělej si jasno v tom, kam chceš zamířit po střední!
Velcí i malí si vyzkouší čertovské experimenty!
Přijďte si popovídat s rektorem UHK a přispět na dobrou věc
Staň se fanouškem UHK na Facebooku a nic ti neuteče!
    27.04.2016 - 27.04.2016

Pozvánka na Rektorský sportovní den

Ve středu 27. dubna 2016 proběhne historicky první ročník Rektorského sportovního dne, jež je určen pro všechny studenty a pracovníky Univerzity Hradec Králové. Srdečně vás všechny zveme k účasti jako aktivní sportovce, diváky a fandy, anebo jako účastníky dílčích menších aktivit.

Sportovní aktivity jsou naplánovány především v areálu TJ Slavia od 9 do cca 13 hodin. Dále v tělocvičnách v budově H (Flošna) a v budově C, v okolí řeky Orlice i na ní, ale také v hradeckých lesích.

Od 16. hodiny odstartuje od Objektu společné výuky (budova A) první ročník běhu pod názvem "Akademik run", který je určen pro studenty a akademické pracovníky všech hradeckých vysokých škol.

Již nyní si můžete prohlédnout nabízené sportovní aktivity a přihlásit se na ně na: http://sport.uhk.cz.

Neváhejte a zapojte se - udělejte něco pro sebe - prožijte jeden den při sportovních aktivitách s dalšími studenty a kolegy! V případě, že se rozhodnete zúčastnit, jistě uvítáte, že na tento den bude vyhlášeno rektorské volno.

Srdečně Vás všechny zve tým organizátorů z KTVS PdF a KRCR FIM UHK.

Za všechny organizátory a garanty sportovních soutěží a aktivit

PaedDr. Monika Žumárová, Ph.D.
    prorektorka pro strategii a rozvoj

• Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 15.4.2016 13:39