Dofoukni si mozek vědomostmi! U nás ho nahustíš nejlíp.
UHK International Day | 21. 11. 2018
Udělení čestného doktorátu Ing. Janu Petrofovi | 28. 11. 2018
5. univerzitní hokejové derby: UHK vs. UPCE | 13. 12. 2018
Univerzitní knihovna zrealizovala záměr v oblasti nákupu e-knih
Zkušenosti s polskými vojáky ve Východočeském kraji | 28. 11. 2018
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
    03.05.2017

Ministryně Kateřina Valachová zavítala na UHK

Zcela zaplněná zasedací místnost rektorátu Univerzity Hradec Králové čekala v úterý odpoledne na diskuzi s ministryní školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinou Valachovou. Na univerzitní půdu přivedl paní ministryni hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán. Více než hodinové besedy se zúčastnili zástupci vedení univerzity a její studenti.

Vzhledem k tomu, že společným záměrem Královéhradeckého kraje a Univerzity Hradec Králové je mimo jiné i zajištění dalšího zdroje vysokoškolsky vzdělaných zdravotních sester, pokračovali po ukončení besedy hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán spolu s paní ministryní Kateřinou Valachovou a rektorem naší univerzity Kamilem Kučou v dalším jednání na toto téma.

Ing. Zuzana Boučková
    tajemnice pro vnější vztahy UHK