2. kolo přijímacích zkoušek se blíží!
Stáhněte si elektronickou verzi nového Zpravodaje UHK
Letní škola pro zahraniční studenty
VIDEO: Připomeňte si letošní ročník Akademik runu
Literární cena Miroslava Ivanova byla udělena dvěma docentům UHK
Ministr zahraničních věcí navštívil UHK
    03.05.2017

Ministryně Kateřina Valachová zavítala na UHK

Zcela zaplněná zasedací místnost rektorátu Univerzity Hradec Králové čekala v úterý odpoledne na diskuzi s ministryní školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinou Valachovou. Na univerzitní půdu přivedl paní ministryni hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán. Více než hodinové besedy se zúčastnili zástupci vedení univerzity a její studenti.

Vzhledem k tomu, že společným záměrem Královéhradeckého kraje a Univerzity Hradec Králové je mimo jiné i zajištění dalšího zdroje vysokoškolsky vzdělaných zdravotních sester, pokračovali po ukončení besedy hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán spolu s paní ministryní Kateřinou Valachovou a rektorem naší univerzity Kamilem Kučou v dalším jednání na toto téma.

Ing. Zuzana Boučková
    tajemnice pro vnější vztahy UHK