Noc vědců se letos ponese ve znamení mobility
UHK se připojuje k protestnímu „Týdnu pro vzdělanost“
UHK International Day představí možnosti studia v zahraničí
XXI. ročník Týdne knihoven se koná již 5. října
Stáhni si elektronickou verzi Průvodce prváka po UHK
Staň se fanouškem UHK na Facebooku a nic ti neuteče!
Stáhněte si elektronickou verzi nového Zpravodaje UHK
    03.05.2017

Ministryně Kateřina Valachová zavítala na UHK

Zcela zaplněná zasedací místnost rektorátu Univerzity Hradec Králové čekala v úterý odpoledne na diskuzi s ministryní školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinou Valachovou. Na univerzitní půdu přivedl paní ministryni hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán. Více než hodinové besedy se zúčastnili zástupci vedení univerzity a její studenti.

Vzhledem k tomu, že společným záměrem Královéhradeckého kraje a Univerzity Hradec Králové je mimo jiné i zajištění dalšího zdroje vysokoškolsky vzdělaných zdravotních sester, pokračovali po ukončení besedy hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán spolu s paní ministryní Kateřinou Valachovou a rektorem naší univerzity Kamilem Kučou v dalším jednání na toto téma.

Ing. Zuzana Boučková
    tajemnice pro vnější vztahy UHK