Letos hrajeme doma, tak neváhej a přijď podpořit výběr UHK
Udělej si jasno v tom, kam chceš zamířit po střední!
Velcí i malí si vyzkouší čertovské experimenty!
Přijďte si popovídat s rektorem UHK a přispět na dobrou věc
Staň se fanouškem UHK na Facebooku a nic ti neuteče!
    03.05.2017

Ministryně Kateřina Valachová zavítala na UHK

Zcela zaplněná zasedací místnost rektorátu Univerzity Hradec Králové čekala v úterý odpoledne na diskuzi s ministryní školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinou Valachovou. Na univerzitní půdu přivedl paní ministryni hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán. Více než hodinové besedy se zúčastnili zástupci vedení univerzity a její studenti.

Vzhledem k tomu, že společným záměrem Královéhradeckého kraje a Univerzity Hradec Králové je mimo jiné i zajištění dalšího zdroje vysokoškolsky vzdělaných zdravotních sester, pokračovali po ukončení besedy hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán spolu s paní ministryní Kateřinou Valachovou a rektorem naší univerzity Kamilem Kučou v dalším jednání na toto téma.

Ing. Zuzana Boučková
    tajemnice pro vnější vztahy UHK