Noc vědců | 5. října 2018 | kampus UHK
JobStart | 16. října 2018 | budova A
Knižní veletrh | 2. října 2018 | budova A
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
    08.04.2016

Letní škola interdisciplinárních studií se blíží

Univerzita Hradec Králové (UHK) získala grant, díky kterému může letos realizovat Letní školu interdisciplinárních studií. Partnery připravované Letní školy jsou Lillehammer University College a NTNU v Trondheimu.

Univerzita Hradec Králové získala z Norských fondů grant na realizaci Letní školy interdisciplinárních studií, jež proběhne od 29. května do 26. června 2016 a studenti partnerských univerzit si na ní mohou vybrat z 10 modulů různého tematického zaměření, kterým se budou věnovat. Ale Letní škola není jen o učení, takže každý týden je pro ně navíc připraven i jeden celodenní výlet za poznáním krás České republiky.

Na přípravu projektu, podporu a propagaci připravované Letní školy, a prohloubení bilaterálních vztahů mezi univerzitami jsou domluveny 3 pracovní cesty do Norska. Tyto aktivity jsou podpořeny z Fondu pro bilaterální spolupráci na národní úrovni v rámci EHP a Norských fondů 2009-2014.

Pracovní schůzka a náborová akce v Trondheimu 29.-31. března 2016:
    Pracovní schůzky se zúčastnili dva zástupci Přírodovědecké fakulty s cílem přípravy Letní školy.

Pracovní schůzka a náborová akce v Lillehammeru 4.-7. dubna 2016:
    V rámci pracovní cesty proběhlo setkání se zástupci partnera a prezentace Letní školy studentům univerzity. Pracovní cesty se zúčastnilo 5 zástupců UHK.

Pracovní schůzka a náborová akce v Trondheimu 24.-27. dubna 2016:
    Koncem dubna proběhne ještě jedna pracovní cesta, kde se již zúčastní 5 zástupců UHK a proběhne propagace Letní školy směrem ke studentům.

Více informací o Letní škole interdisciplinárních studií získáte na těchto odkazech:

• Více z Čím žijeme

Naposledy upraveno: Čáslava Karel, 8.4.2016 16:18