Job Shadowing VŠPJ na UHK

V rámci projektu CRP - PPP!!! navštívili naši univerzitu kolegové z Vysoké školy polytechnické Jihlava.

Tato plánovaná aktivita byla realizována v rámci CRP projektu PPP!!!, kdy UHK  umožnila VŠPJ nahlédnout do pracovních postupů a systémů projektového, mzdového a ekonomického oddělení.

Stínující zástupci z VŠPJ se zajímali i o způsob evidence projektů na naší univerzitě, elektronické vykazování práce a s tím spojené procesy jako cestovní výkazy či dovolenky. Oddělením projektů a tvůrčí činnosti byl představen systému Granty a projekty a ekonomický systém Magion.

Večerní neformální zakončení celého dne prohloubilo osobní vztahy mezi účastníky, což jistě přispěje k lepší komunikaci mezi projektovými centry obou institucí.

Radek Vejvoda
    Oddělení projektů a tvůrčí činnosti
    Správce Osobní Bibliografické Databáze

• Více z Čím žijeme