Co Vás zajímá?
Dofoukni si mozek vědomostmi! Přihlas se do 31. března!
Gladiator Race / Run Hradec Králové | 31. 3. 2019
Podpořte Univerzitní osmičky v anketě Událost roku 2018!
Univerzitní sportovní odpoledne | 16. 4. 2019
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK!
Univerzitní knihovna zrealizovala záměr v oblasti nákupu e-knih
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení

Palachovy koleje

Palachovy koleje jsou situovány v městské části Nový Hradec Králové na Palachově třídě čp. 1129 – 1135 a sestávají ze 7 samostatných bloků A – G s kapacitou 864 míst. Jedná se o panelové domy s klasickými dvoupokojovými byty – 2 pokoje, kuchyň, koupelna s vanou (vchody C, D) nebo se sprchovacím koutem (vchody A, B, E, F, G) a WC. Pokoje jsou dvou nebo třílůžkové. V kuchyni je lednička a elektrický vařič. Zapůjčení polštáře, deky a povlečení je v ceně, stejně jako možnost výměny za čisté.

Součástí areálu je městské hřiště na volejbal, basketbal nebo tenis a prádelna s automatickými pračkami.

Dostupnost kolejí je autobusy MHD z vlakového nádraží (linka 24) a také z centra města (linky 23 a 27), předposlední zastávka Palachova. Jízdní řády a mapu tras autobusů naleznete na www.dpmhk.cz.

Autem - při jízdě směrem z centra Hradce Králové - je nejjednodušší sledovat směr Brno. Po projetí kruhové křižovatky minete světelnou křižovatku (po levé straně obchodní centrum Futurum), tu projeďte rovně a na následující světelné křižovatce zabočte doprava. Po cca 150 metrech odbočte doprava a za parkovištěm obchodu Albert doleva.
Pokud přijíždíte od Brna (Olomouce), projeďte první světelnou křižovatku rovně a na další světelné křižovatce (napravo obchod Lidl) doleva. Po cca 150 metrech odbočte doprava a za parkovištěm obchod Albert doleva.

 

Naposledy upraveno: Krejčová Edita, 17.4.2015 11:50