Co Vás zajímá?
21. srpna 2018 | 18:30 | Masarykovo náměstí
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Noc vědců | 5. října 2018 | kampus UHK
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení
UHK bude v září 2018 pořádat prestižní mezinárodní vědeckou konferenci

Poradci

Mgr. Markéta Pešťáková

kariérní a sociální poradkyně
koučka, mediátorka, lektorka
a: budova A (Hradecká 1227), místnost 34472
e: marketa.pestakova@uhk.cz
t: (+420) 493 332 906, 737 227 117


Mgr. Markéta Pešťáková je kariérní a sociální poradkyní, koučkou, mediátorkou, lektorkou s více jak 15ti letou praxí v pomáhajících profesích. Neustále se vzdělává, aktuálně je ve výcviku Solutions Focus – Komplexní výcvik v poradenství a terapii zaměřené na řešení. Naplňuje jí provázet klienty na jejich cestě a být u toho, když si uvědomí svůj potenciál a svou roli experta na vlastní život.

Během svého tříletého působení na UHK rozjela (a nadále se jim věnuje) aktivity Kariérního centra a sociální poradny – poradenství, koučování, workshopy, spolupráce s dalšími kariérními centry v ČR i mimo ní. Je autorkou rozvojových projektů, na UHK iniciovala a přivedla k životu náš Kariérní web (http://kariera.uhk.cz) . I mimo UHK se zapojuje do dalších smysluplných a zajímavých projektů v neziskovém sektoru a získává nové zkušenosti.

Pokud zrovna nepracuje, ráda se věnuje své labradorce Sophii, turistice, jízdě na kole, v poslední době také pěstitelským pokusům na své zahradě. Má rada rockovou a alternativní hudbu, dobré filmy, dobré víno, dobré lidi.

 

Mgr. Nikola Vodičková
sociální poradkyně
a: budova S (Hradecká 1285), místnost 74460
e: nikola.vodickova.2@uhk.cz
t: +420 493 33 2718

Mgr. Nikola Vodičková působí v Poradenském centru jako sociální poradkyně. Obrátit se na ní můžete např. v oblastech sociálně-právní problematiky, dluhové problematiky, nároků na vyživné či sociální dávky, atd. S Nikolou je možné se potkat také v sekci Podpory studentů se specifickými potřebami Augustin, kde pracuje jako koordinátorka služeb a věnuje se zajišťování adekvátní podpory při studiu na UHK pro studenty se specifickými potřebami (především cílovým skupinám studentů s psychickým onemocněním a somatickým chronickým onemocněním).

V současné době se Nikola začíná učit také český znakový jazyk. Ve volném čase ráda čte, cestuje a propadla kouzlu ručních prací.  

Naposledy upraveno: Podlipná Jana, 26.3.2018 16:4