Co Vás zajímá?
Stáhněte si aktuální číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě!
Společenský večer UHK je za námi!
Inaugurace rektora Univerzity Hradec Králové a jeho tří děkanů
XII. Hradecké dny sociální práce

Nabídky a aktuality

AKTUÁLNĚ V PORADNĚ

V zimním semestru 2015/2016 proběhne několik akcí:

  • V 1. polovině října 2015 (termín bude upřesněn) se můžete těšit na přednášku charismatického PhDr. Jana Svobody (OU, Pedagogická fakulta, Katedra pedagogické a školní psychologie) na téma Řešení kázeňských a výchovných problémů v současné škole. V případě dotazů se obracejte na: gabriela.slaninova@uhk.cz. Více o zkušenostech a práci přednášejícícho ZDE.
  • Ve druhé polovině října 2015 (termín rovněž upřesníme) proběhne přednáška zkušeného etopeda Mgr. Jiřího Maléře na téma Jak si poradit s šikanou. V případě dotazů se obracejte na: katerina.juklova@uhk.cz. Více o zkušenostech a práci přednášejícího se dočtete ZDE.
  • Se začátkem zimního semestru bude opět zahájen některým již známý kurz: Efektivní strategie učení, tentokrát kombinovaný s Feuersteinovou metodou. Je určen pro všechny studenty, kteří hledají cesty ke zvýšení efektivity svého studia. Naučí se základní dovednosti potřebné pro organizaci času, efektivního učení a podporu motivace. Termín informační schůzky bude upřesněn. Přihlásit se je možné na email: katerina.juklova@uhk.cz.
  • Dalším připravovaným kurzem je Videotrénink interakcí. Více se dočtete v sekci Rozvojové kurzy. Termín informační schůzky bude začátkem října, přesně bude ještě upřesněn. Přihlásit se je možné na email: anezka.volkova@uhk.cz.

V letním semestru se můžete těšit na:
  • Kurz Práce s potřebami u učitelů a pomáhajících pracovníků. Více ZDE.
  • Kurz Cvičení z Pesso Boydem terapie. Více ZDE.

 

Naposledy upraveno: Podlipná Jana, 16.3.2016 13:51