Co Vás zajímá?
Týden vědy a techniky AV ČR na UHK | 5. října 2018 | kampus UHK
Stáhněte si nové číslo Zpravodaje UHK v elektronické podobě
Přesvědčte se na stránkách Národní technické knihovny
Připomeňte si s námi důležitá „osmičková“ výročí
Zaregistrujte se do Absolventského klubu UHK a zůstaňte ve spojení

Poradci

Mgr. Markéta Pešťáková

kariérní a sociální poradkyně
koučka, mediátorka, lektorka
a: budova A (Hradecká 1227), místnost 34472
e: marketa.pestakova@uhk.cz
t: (+420) 493 332 906, 737 227 117

Mgr. Markéta Pešťáková je kariérní a sociální poradkyní, koučkou, mediátorkou, lektorkou s více jak 15ti letou praxí v pomáhajících profesích. Neustále se vzdělává, aktuálně je ve výcviku Solutions Focus – Komplexní výcvik v poradenství a terapii zaměřené na řešení. Naplňuje jí provázet klienty na jejich cestě a být u toho, když si uvědomí svůj potenciál a svou roli experta na vlastní život.

Během svého tříletého působení na UHK rozjela (a nadále se jim věnuje) aktivity Kariérního centra a sociální poradny – poradenství, koučování, workshopy, spolupráce s dalšími kariérními centry v ČR i mimo ní. Je autorkou rozvojových projektů, na UHK iniciovala a přivedla k životu náš Kariérní web (http://kariera.uhk.cz) . I mimo UHK se zapojuje do dalších smysluplných a zajímavých projektů v neziskovém sektoru a získává nové zkušenosti.

Pokud zrovna nepracuje, ráda se věnuje své labradorce Sophii, turistice, jízdě na kole, v poslední době také pěstitelským pokusům na své zahradě. Má rada rockovou a alternativní hudbu, dobré filmy, dobré víno, dobré lidi.
 


Mgr. Petra Pavlíčková

kariérní poradkyně a koučka
a: budova A (Hradecká 1227), místnost 34472
e: petra.pavlickova@uhk.cz
t: (+420) 493 331 317

Mgr. Petra Pavlíčková působí v Poradenském centru UHK jako kariérní poradkyně a koučka. Pracovala v neziskovém sektoru s různými cílovými skupinami a tyto zkušenosti může nadále využívat v poradenském servisu a podpoře studentů v jejich osobním rozvoji, plánování profesního života a v různých životních situacích.

Studentům nabízí konzultace týkající se kariérního poradenství (vstup na pracovní trh, konzultace zaměřené na reflexi svých možností a dovedností, zpracování kvalitního CV, přípravu na přijímací řízení apod.), konzultaci vhodně zvoleného oboru s ohledem na osobnostní předpoklady uchazeče a pomoc při zjišťování svého potenciálu a osobního rozvoje formou koučinku.

V současné době začíná výcvik Interního koučinku a vzdělává se v oblasti kariérového poradenství - což vnímá jako nikdy nekončící proces. Má ráda cestování, svou rodinu, literaturu, punkovou hudbu a posezení s přáteli. 
 

Naposledy upraveno: Podlipná Jana, 6.8.2018 12:15