Staň se fanouškem UHK na Facebooku a nic ti neuteče!
Stáhněte si elektronickou verzi nového Zpravodaje UHK
Letní škola pro zahraniční studenty
VIDEO: Připomeňte si letošní ročník Akademik runu
Literární cena Miroslava Ivanova byla udělena dvěma docentům UHK
Ministr zahraničních věcí navštívil UHK
02.05.2016

Poradenské centrum si vyzkoušelo roli nevidomého i traséra

Určitě jste zaregistrovali, že ve středu 27. dubna 20016 se na Univerzitě Hradec Králové konal první ročník Rektorského sportovního dne, kde jsme samozřejmě jako Poradenské centrum nechyběli.

Zapojili jsme se nejen do dopoledního programu na Slavii (vyzkoušeli jsme si veslování, mölkky, kroket, indiacu atd.), ale účastnili jsme se i odpoledního běhu "Akademik run". Zdatnější studenti a akademici běželi trať dlouhou 5 km. My jsme si vybrali běh na 2,2 km, který jsme běželi „v zaslepení“. Běžce v klapkách dovedli v pořádku do cíle jejich traséři :).

Za zapůjčení vestiček děkujeme Nadaci Leontinka, která pomáhá dětem a studentům se zrakovým postižením.

Více informací o Rektorském sportovním dnu naleznete zde. Fotografie jsou vystaveny na facebookové stránce UHK.

Chcete-li vidět video, jak jsme se popasovali s veslařským trenažerem, sledujte nás na INSTAGRAMU: PORADENSKE_CENTRUM_UHK :).

• Více z Aktuality
  • Naposledy upraveno: Šteflová Michaela, 2.5.2016 11:27