28. 11. 2018 v S1 | přednáší Dr. Jaroslav Cepák
UHK vs. UPCE | Obhájíme pohár? | Přijďte fandit 13. 12. 2018
Dofoukni mozek! Správný obor ti poradíme na Dnech otevřených dveří!
Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně
RNDr. Petr Jedlička, Ph.D. | přednáška | 21. 11. 2018 | S7 | 9.00
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
    09.03.2017

Snídaně na děkanátu

Jak se dozvědět, zda se studentům na škole daří? Co jim chybí, co chválí a jestli mají nějaké nápady na zlepšení fakulty? Nejlepší je samozřejmě se zeptat přímo jich.

Proto i letos uspořádal děkan Přírodovědecké fakulty Pavel Trojovský pro své studenty tradiční Snídani na děkanátu. Ve středu 8. 3. se tedy v jeho pracovně sešel nad ranním šálkem čaje a kávy a lehkou snídaní s „odvážnými“ studentkami Ivou Svobodovou, Ladou Bělastovou a Karolínou Štěpánkovou.
    Témat k hovoru bylo mnoho – od fungování nové budovy, možnosti výjezdů do zahraničí, až po potřebu volně přístupné počítačové učebny.
    Kromě pana děkana si názory studentek vyslechl také proděkan pro studijní záležitosti Michal Musílek, prorektor pro strategii a rozvoj doc. Jan Kříž a vedoucí katedry matematiky doc. Dušan Bednařík.
    Všem studentkám děkujeme za zájem a podnětné připomínky a těšíme se zase za rok při příští Snídani na děkanátu!

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 21.4.2017 11:4