Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
Studuj #hnizdovedcu | Přijímací řízení pro rok 2018/2019
Přihlaste se na zahraniční studijní pobyt!
    16.03.2015 - 16.03.2015

Slezské dny preventivní medicíny 2015

Ve dnech 11.-13. března 2015 proběhnou Slezské dny preventivní medicíny 2015, 15. ročník celostátní konference s mezinárodní účastí.

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě a Fakultní nemocnice Ostrava ve spolupráci s Českou lékařskou komorou Vás srdečně zvou na 15. ročník celostátní konference s mezinárodní účastí s názvem Slezské dny preventivní medicíny 2015, který se koná ve dnech 11. – 13. března 2015 ve Společenském domě Lázní Darkov, Karviná.

K účasti na konferenci jsou pozvány významné osobnosti působící v oblasti ochrany veřejného zdraví a prevence onemocnění, zástupci vědeckých institucí, vysokých škol a další odborné veřejnosti.

Vedoucí katedry biologie doc. Malíř z Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové vystoupí na této celostátní konferenci s příspěvkem k ochraně veřejného zdraví před klimatickými změnami a globálním oteplováním - toxinogenní plísně a mykotoxiny v potravinách.

Bližší informace o přednášce doc. Malíře najdete v přiloženém dokumentu.

Naposledy upraveno: Lankašová Ilona, 6.3.2015 14:45