CIVIS - workshop: Spolupráce oborových didaktik
Didaktické semináře pro všechny zájemce
Na pobyty Erasmus se můžete hlásit až do 31. 3.
Hlasování o Fakultu roku prodlouženo do 31. 3. 2017!
Program PřF na Nábřeží vysokých škol 2017
Přednáška o výzkumu, přírodě a lidech Papui-Nové Guineji
Přihlášky ke studiu přijímáme do 31. 3.!
Prof. Frank Gunn-Moore z University of St Andrews, 4. 4. ve 14.00 v S1
    09.03.2017 - 28.03.2017

Přírodovědecká fakulta UHK vypisuje výběrová řízení

Děkan Přírodovědecké fakulty UHK vypisuje výběrová řízení na pozice:

Katedra chemie
    3 místa docenta nebo odborného asistenta, obor Organická a bioorganická chemie (částečný nebo plný úvazek)
    1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Analytická chemie (částečný nebo plný úvazek)
    1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Biochemie (částečný nebo plný úvazek)
    1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Toxikologie (částečný nebo plný úvazek)

Katedra biologie
    1 místo laborant/ka pro biologické laboratoře (SŠ, plný úvazek)
    1 místo asistent/ka (SŠ, úvazek 0,5)
    1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Molekulární biologie (plný úvazek)
    1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Buněčná biologie a tkáňové kultury (plný úvazek)
    1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Botanika – biologie stélkatých organismů (nižších rostlin) (plný úvazek)
    1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Zoologie – biologie obratlovců (plný úvazek)
    1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Imunologie a mikrobiologie (plný úvazek)

Katedra kybernetiky
    3 místa profesora, docenta nebo odborného asistenta, obor Teoretická informatika, Aplikovaná informatika nebo Kybernetika a robotika (úvazek 0,4-1,0)

Katedra fyziky
    1 místo odborného asistenta, obor Didaktika fyziky (úvazek 0,5)
    1 místo odborného asistenta, obor Teoretická fyzika nebo Experimentální fyzika (plný úvazek)

Katedra matematiky
    1 místo docenta nebo profesora se zaměřením Didaktika matematiky (úvazek 0,5)
    2 místa asistenta, odborného asistenta, docenta nebo profesora se zaměřením na matematickou ekonomii, bankovnictví a analýzu finančních trhů (plný nebo částečný úvazek)
    1 místo docenta nebo profesora se zaměřením na Pravděpodobnost a statistiku nebo ekonometrii (plný nebo částečný úvazek)

Vybraný uchazeč/ka bude splňovat následující požadavky:

Vzdělání a kvalifikace:
    ·  Akademický titul (Mgr., Ing., RNDr.) v příslušném studijním programu.
    ·  Vědecká hodnost Ph.D., CSc. nebo DrSc. (popř. výhledové ukončení Ph.D. do konce roku 2017).
    ·  Schopnost vyučovat v anglickém jazyce.
    ·  Publikace v časopisech započitatelných do RIV za posledních 5 let.

Náplň práce:
    ·  Výuka předmětů v příslušném programu.
    ·  Samostatná vědecká práce, případně zapojení do již etablovaného vědeckého týmu.

Nabízíme:
    ·  Příspěvek na stravování.
    ·  Příspěvek na důchodové nebo životní připojištění, flexi pasy.
    ·  Podpora v osobním i odborném růstu.
    ·  Předpokládaný nástup: dle dohody.

Děkan si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky s ověřenými doklady o VŠ vzdělání, dosažených akademicko-vědeckých titulech, akademických hodnostech, přehledem dosavadní pedagogické a vědecké činnosti, odborným životopisem a výpisem z RT zasílejte do 10. 4. 2017 na adresu:

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové
    Rokitanského 62