Přihlášky podávejte do 30. 7.
Vylepšete s námi PřF! Do 31. 8. můžete hodnotit výuku LS 2017
Podívejte se na fotky z otevření nové budovy PřF!
Přírodní vědy pod jednou střechou!
Podívejte se na video ze slavnostního otevření nové budovy PřF
    11.07.2017 - 01.08.2017

PřF vypisuje 2. kolo přijímacího řízení

Přírodovědecká fakulta vypisuje 2. kolo přijímacího řízení do všech studijních programů a studijních oborů (Bc. a nMgr.).

Navíc u dvouoborových studií "... se zaměřením na vzdělávání" také v kombinaci se třemi vybranými obory Pedagogické fakulty. Další informace a odkazy na e-přihlášku najdete zde.

Přihláška ke studiu musí být elektronicky podána a poplatek zaplacen nejpozději do 30. července 2017. Pozor: 31. července je plánována odstávka informačního systému.

Termíny přijímacích zkoušek (písemných i ústních) pro všechny obory Přírodovědecké fakulty UHK připadají pro 2. kolo na pondělí 28. srpna 2017.

Veškěré další informace k průběhu přijímacího řízení, rozhodnutí o přijetí a seznam požadavků k zápisu naleznete v dopise s pozvánkou k přijímacím zkouškám.

Často kladené dotazy

1. Výsledky přijímacích zkoušek jsou na web zadávány postupně (dodaná maturitní vysvědčení se evidují průběžně), definitivní výsledky 2. kola budou na webu od 31. 8.

2. Prominutí přijímací zkoušky u dvouoborového studia – promine-li se 1 část, např. z chemie, musí se 2. část vykonat (např. v kombinaci chemie - biologie je chemie prominuta a je třeba vykonat biologii).

3. Náhradní termíny přijímací zkoušky se ve 2. kole přijímacího řízení neposkytují.

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 11.7.2017 10:43