CIVIS - workshop: Spolupráce oborových didaktik
Didaktické semináře pro všechny zájemce
Na pobyty Erasmus se můžete hlásit až do 31. 3.
Hlasování o Fakultu roku prodlouženo do 31. 3. 2017!
Přednáší prof. Arturo Sánchez-Azofeifa, pátek 24. 3. v 10:00 Aula - S1
Program PřF na Nábřeží vysokých škol 2017
Přednáška o výzkumu, přírodě a lidech Papui-Nové Guineji
Přijďte si poslechnout přednášky svých kolegů!
Přihlášky ke studiu přijímáme do 31. 3.!
Prof. Frank Gunn-Moore z University of St Andrews, 4. 4. ve 14.00 v S1
Registrujte se na zajímavý workshop!
    22.11.2016

Nové kontakty v Nikaragui

Ve zkouškovém období uplynulého akademického roku navštívil dr. Filip Studnička z Katedry fyziky Přírodovědecké fakulty společně s dalšími kolegy a novým rektorem UHK Kamilem Kučou fakulty Národní autonomní univerzity Nikaragua v Leónu (UNAN-León).

Delegace zavítala na řadu výzkumných ústavů na UNAN a diskutovala o společných tématech bádání. Hlavním bodem návštěvy UNAN-León bylo projednání vzájemné smlouvy o spolupráci, kterou podepsali rektoři Kamil Kuča a Octavio Guevara za účasti významných osobností místní univerzity. UHK a UNAN-León kooperují již řadu let ve formě výměny studentů a společných výzkumných projektů v oblasti politologie. Nyní se partnerství rozšíří i do oblasti vývoje robotiky, zařízení pro ovládání domácnosti a vývoje tzv. Internet of Things. Cílem je zvýšit povědomí o moderních trendech v oblasti výpočetní techniky mezi studenty na obou univerzitách, kteří budou do vývoje aktivně zapojení formou semestrálních výměn.

Nica_1 NIca_3 Nica_4

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 22.11.2016 9:35