Vyhlašujeme výběrové řízení na zahraniční pobyty
Forenzní entomologie - přednáška
Harmonogram imatrikulací a promocí absolventů 2016/2017
Přírodní vědy pod jednou střechou!
Vše, co potřebujete vědět o studiu v zahraničí
Podívejte se na video ze slavnostního otevření nové budovy PřF
Nový měsíčník Za vědou představí akademiky i z netradičních stránek
    17.11.2016

Ocenění pro studentky PřF

Na Společenském večeru UHK byly oceněny studentky Přírodovědecké fakulty UHK.

U příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii se 15. listopadu 2016 konal v Kongresovém centru Aldis Společenský večer Univerzity Hradec Králové.
    V rámci tohoto večera jsou oceňováni studenti a studentky, kteří přispěli k šíření dobrého jména UHK.

Mezi letošní oceněné patří i dvě studentky Přírodovědecké fakulty:

Mgr. Martina Benáková

Doktorandka oboru Aplikovaná biologie a ekologie je výzkumně zaměřena na Mechanismy tolerance u rostlin vystavených vysokým dávkám těžkých kovů. Úspěšně absolvovala 6měsíční stáž na Bayreuth University (D) a 2měsíční stáž na Université Libre de Bruxelles (BE). Je spoluautorkou prestižní publikace v časopisu Q1 Frontiers in Plant Science (IF 4,495) a dalších příspěvků na mezinárodních vědeckých konferencích.

Mgr. Ivana Matoušová

Absolventka oboru Učitelství pro střední školy v kombinaci matematika - občanská nauka vytvořila velmi kvalitní diplomovou práci, jejímž základem byly dva články vyšlé v časopisech z databáze SCOPUS. Taktéž reprezentovala fakultu na dvou zahraničních pobytech v Lotyšsku a Rusku.

Oběma oceněným gratulujeme!

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 17.11.2016 14:34