28. 11. 2018 v S1 | přednáší Dr. Jaroslav Cepák
UHK vs. UPCE | Obhájíme pohár? | Přijďte fandit 13. 12. 2018
Dofoukni mozek! Správný obor ti poradíme na Dnech otevřených dveří!
Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně
RNDr. Petr Jedlička, Ph.D. | přednáška | 21. 11. 2018 | S7 | 9.00
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
    09.04.2015 - 09.04.2015

O outdoorové výuce s Ulrichem Dettweilerem

Přírodovědecká fakulta Univerzity Hradec Králové a Středisko ekologické výchovy Sever Hradec Králové srdečně zvou na přednášku známého bavorského pedagoga a výzkumníka Ulricha Dettweilera z Technické university v Mnichově s názvem „Teoretické a empirické aspekty outdoorové výuky se zvláštním zaměřením na ekologickou výchovu“. Přednáška s možností následující diskuse a workshopu se uskuteční ve čtvrtek 9. 4. 2015 od 13.00 hod. v Aule Pedagogické fakulty UHK (C5) v budově C na náměstí Svobody 301. V přednášce budou představena a diskutována následující témata: stručný historický přehled outdoorového vzdělávání a jeho teoretické základy, hypotéza biofilie (Wilson) a od ní rozvíjený přírodně estetický didaktický přístup (Böhme) a také příklady vlastní empirické práce a diskuse o různých možnostech výzkumu a jeho výsledcích v uvedených oblastech.
    Více informací lze nalézt na odkazech:  Die Arbeitsgruppe Outdoor Education & Experiential Learning   a  Schuelerforschung

Naposledy upraveno: Lankašová Ilona, 8.4.2015 11:16