28. 11. 2018 v S1 | přednáší Dr. Jaroslav Cepák
UHK vs. UPCE | Obhájíme pohár? | Přijďte fandit 13. 12. 2018
Dofoukni mozek! Správný obor ti poradíme na Dnech otevřených dveří!
Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně
RNDr. Petr Jedlička, Ph.D. | přednáška | 21. 11. 2018 | S7 | 9.00
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
    24.07.2015

Nový partner Přírodovědecké fakulty UHK od brazilských vodopádů

V rámci prohlubování spolupráce s akademickými institucemi v zemích mimo Evropskou unii získala Přírodovědecká fakulta (PřF) UHK nového partnera v Brazílii. Jde o mladou progresivní univerzitu UNILA (Universidade da Integração Latino Americana - Federal University of Latin American Integration) ve Foz do Iguacu (Paraná). Smlouvu o spolupráci odstartuje již v letošním roce první šestice studentů, kteří s podporou Institucionálního rozvojového programu PřF absolvují měsíční stáž na tamních pracovištích s biologickou orientací, situovaných do atraktivního prostředí národního parku světoznámých vodopádů na řece Iguacu a druhé největší vodní elektrárny na světě známé pod názvem ITAIPÚ. Na fotografii jsou s proděkanem PřF prof. M. Bílkem (první zprava) při přípravě a podpisu smlouvy o spolupráci rektor UNILA prof. Josué Modesto dos Passos Subrinho, prorektorka pro zahraniční vztahy UNILA prof. Gisele Ricobom a známý protagonista podpory přírodovědného vzdělávání v Latinské Americe aktuálně působící na UNILA prof. Yuri Orlik.

Naposledy upraveno: Lankašová Ilona, 24.7.2015 9:32