CIVIS - workshop: Spolupráce oborových didaktik
Didaktické semináře pro všechny zájemce
Na pobyty Erasmus se můžete hlásit až do 31. 3.
Hlasování o Fakultu roku prodlouženo do 31. 3. 2017!
Program PřF na Nábřeží vysokých škol 2017
Přednáška o výzkumu, přírodě a lidech Papui-Nové Guineji
Přihlášky ke studiu přijímáme do 31. 3.!
Prof. Frank Gunn-Moore z University of St Andrews, 4. 4. ve 14.00 v S1
    24.07.2015

Nový partner Přírodovědecké fakulty UHK od brazilských vodopádů

V rámci prohlubování spolupráce s akademickými institucemi v zemích mimo Evropskou unii získala Přírodovědecká fakulta (PřF) UHK nového partnera v Brazílii. Jde o mladou progresivní univerzitu UNILA (Universidade da Integração Latino Americana - Federal University of Latin American Integration) ve Foz do Iguacu (Paraná). Smlouvu o spolupráci odstartuje již v letošním roce první šestice studentů, kteří s podporou Institucionálního rozvojového programu PřF absolvují měsíční stáž na tamních pracovištích s biologickou orientací, situovaných do atraktivního prostředí národního parku světoznámých vodopádů na řece Iguacu a druhé největší vodní elektrárny na světě známé pod názvem ITAIPÚ. Na fotografii jsou s proděkanem PřF prof. M. Bílkem (první zprava) při přípravě a podpisu smlouvy o spolupráci rektor UNILA prof. Josué Modesto dos Passos Subrinho, prorektorka pro zahraniční vztahy UNILA prof. Gisele Ricobom a známý protagonista podpory přírodovědného vzdělávání v Latinské Americe aktuálně působící na UNILA prof. Yuri Orlik.

Naposledy upraveno: Lankašová Ilona, 24.7.2015 9:32