Vylepšete s námi PřF! Do 31. 8. můžete hodnotit výuku LS 2017
Podívejte se na fotky z otevření nové budovy PřF!
Přírodní vědy pod jednou střechou!
Podívejte se na video ze slavnostního otevření nové budovy PřF
Informace k zářijovým zápisům do 1. ročníků
    24.07.2015

Nový partner Přírodovědecké fakulty UHK od brazilských vodopádů

V rámci prohlubování spolupráce s akademickými institucemi v zemích mimo Evropskou unii získala Přírodovědecká fakulta (PřF) UHK nového partnera v Brazílii. Jde o mladou progresivní univerzitu UNILA (Universidade da Integração Latino Americana - Federal University of Latin American Integration) ve Foz do Iguacu (Paraná). Smlouvu o spolupráci odstartuje již v letošním roce první šestice studentů, kteří s podporou Institucionálního rozvojového programu PřF absolvují měsíční stáž na tamních pracovištích s biologickou orientací, situovaných do atraktivního prostředí národního parku světoznámých vodopádů na řece Iguacu a druhé největší vodní elektrárny na světě známé pod názvem ITAIPÚ. Na fotografii jsou s proděkanem PřF prof. M. Bílkem (první zprava) při přípravě a podpisu smlouvy o spolupráci rektor UNILA prof. Josué Modesto dos Passos Subrinho, prorektorka pro zahraniční vztahy UNILA prof. Gisele Ricobom a známý protagonista podpory přírodovědného vzdělávání v Latinské Americe aktuálně působící na UNILA prof. Yuri Orlik.

Naposledy upraveno: Lankašová Ilona, 24.7.2015 9:32