Dofoukni si u nás mozek! Nahustíme ti ho vědomostmi k prasknutí
Soutěžíme o stipendia na zahraniční stáže | PŘIHLÁŠKY DO 1. 4. 2019
Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně
Studentský ples ve znamení POP-ARTu! | Lístky v prodeji
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
    24.07.2015

Nový partner Přírodovědecké fakulty UHK od brazilských vodopádů

V rámci prohlubování spolupráce s akademickými institucemi v zemích mimo Evropskou unii získala Přírodovědecká fakulta (PřF) UHK nového partnera v Brazílii. Jde o mladou progresivní univerzitu UNILA (Universidade da Integração Latino Americana - Federal University of Latin American Integration) ve Foz do Iguacu (Paraná). Smlouvu o spolupráci odstartuje již v letošním roce první šestice studentů, kteří s podporou Institucionálního rozvojového programu PřF absolvují měsíční stáž na tamních pracovištích s biologickou orientací, situovaných do atraktivního prostředí národního parku světoznámých vodopádů na řece Iguacu a druhé největší vodní elektrárny na světě známé pod názvem ITAIPÚ. Na fotografii jsou s proděkanem PřF prof. M. Bílkem (první zprava) při přípravě a podpisu smlouvy o spolupráci rektor UNILA prof. Josué Modesto dos Passos Subrinho, prorektorka pro zahraniční vztahy UNILA prof. Gisele Ricobom a známý protagonista podpory přírodovědného vzdělávání v Latinské Americe aktuálně působící na UNILA prof. Yuri Orlik.

Naposledy upraveno: Lankašová Ilona, 24.7.2015 9:32