24.01.2018 - 24.01.2018

IoT v praxi - workshop (24. 1. 2018)

Rádi bychom Vás pozvali na pokračující workshop, který pořádá TC HK ve spolupráci s Microsoft ČR a Univerzitou Hradec Králové.

Rádi bychom Vás pozvali na pokračující workshop, který pořádá TC HK ve spolupráci s Microsoft ČR a Univerzitou Hradec Králové. Workshop na téma „IoT v praxi“ se bude konat ve středu 24. 1. 2018 (od 15:00) v prostorách Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové, v místnosti S2.

Přednášet bude Jan Pospíšil,  Sr. Technology Evangelist ve společnosti  Microsoft, SW a Solution Architect, Developer, IoT & DIY Geek. Mezi jeho záliby patří IoT "hračky" a řešení, Big Data, nové technologie, e-commerce, robotika, automatizace, programování.  Rád si popovídá nejen nad technickými tématy, ale o všem, co vás v oblasti technologií trápí.

Registrujte se zde. Počet míst je omezen.

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 11.1.2018 16:32