Hlasujte pro PřF v anketě Fakulta roku do 31. 5.!
Rozhovor se stipendistou Fulbrightova programu Lukášem Vízkem
Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
Vyběrová řízení na akademické pozice | Životopisy zasílejte do 31. 5.
    30.05.2019 - 30.05.2019

IoT projekty na PřF UHK a spolupráce s praxí – od pájky po neuronovou síť

Zveme Vás na další workshop IoT komunity, tentokrát na téma: IoT projekty na PřF UHK a spolupráce s praxí – od pájky po neuronovou síť.

Přednášejícím je Richard Cimler, vedoucí Centra pokročilých Technologií (CPT) na PřF UHK. Během méně než dvou let vybudoval tým, který úspěšně spolupracuje s řadou firem na výzkumných projektech zaměřených zejména na vývoji různých systémů od návrhu hardwaru až po návrhy neuronových sítí.

Během přednášky budou představeny nejzajímavější projekty řešené na CPT. Dozvíte se, jak by mohl váš gauč nahradit doktora, proč vám má mobil radit, kdy otevřít okna, a proč nás zajímá, kdy se sprchujete…

Kdy: 17.00
    Kde: učebna S2, Hradecká 1285, PřF UHK
    Pořádá Technologické centrum Hradec Králové ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou UHK.

Přihlášení je možné zde.

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 9.5.2019 14:36