10.02.2017

INSPIROMAT na nové budově PřF

PřF hostila v nových prostorách tradiční Přírodovědný INSPIROMAT – přehlídku nápadů pro počítačem podporované přírodovědné experimenty.

Tradiční akce s názvem Přírodovědný INSPIROMAT pro učitele a studenty učitelství biologie, chemie, fyziky a dalších přírodovědných oborů zavítala ve středu 8. 2. 2017 po roce opět na PřF UHK, tentokrát již do nové moderní budovy fakulty, kterou univerzita dokončila v konci minulého roku.
    Pracovníci Katedry didaktiky fyziky MFF UK v Praze a společnosti Edufor představili konkrétní školní experimenty s měřícím systémem Vernier (www.vernier.cz). Účastníci akce získali nejen vizuální inspiraci pro školní laboratorní činnost, ale i publikaci Kuchařka jednoduchých experimentů do hodin chemie, fyziky a přírodopisu s 39 náměty na konkrétní výukové aktivity.

inspiromat_1 inspiromat_2 inspiromat_3 inspiromat_4

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 10.2.2017 7:45